.

Спецификации : 1 Димензии : (37,99 х 27,95 х 80) " / (96,5 х 71 х 203)см (Л х ш х) 2 Боја : Беж / Црна / Сива 3 Големина : 80" 4...
Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�
Спарен дизајн : Tinsel Dree е натоварено со полно со голем секвенци, што го прави дрвото да изгледа поцелосно �
Со ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ Создадете топла и романтична атмосфера за вашата дневна соба
ПВЦ материјал со висок квалитет : Сечилата на нашата елка се направени од висококвалитетен ПВЦ материја
Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�
Материјал на производот : Даун, Сисал Кадифен ткаенина, мазна на допир Мачките треба да ги заоструваат к�
Цврсто и безбедно : Ова елегантно дрво со мачки е високо 34 инчи, доаѓа со засилена дно база Обезбедете ја
Одлични детали : Ова празнично дрво е дизајнирано не само за да го направи вашето место изобилство со ам�
[Мини новогодишна елка] : Пакетот вклучува новогодишна елка*1, кафеави божиќни топки*10, златни божиќни то�
Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�
Димензии : 12 х 1.5 х 12 Врамени Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...
апс Увезени Предвремено затворање 10 парчиња Божиќни Украси Ограда Од Новогодишна Елка Остар Агол Пласт
Одлично за божиќна декорација, украс За Новогодишна елка, реквизит за фотографии, перформанси, сам рачн�
✤Пакетот вклучува : ќе добиете 100 борови иглички Совршена големина за внатрешна и надворешна декорациј�
Сет на Божиќни дрвја : Вклучува 24 парчиња мини новогодишни елки во 6 големини, вклучувајќи 8 парчиња 1,4 " / 3
Секој ќе го сака тоа Божиќ е скоро тука и убавите приврзоци за новогодишни елки се совршени како Божиќни
Совршено за гребење : Секоја натписи за гребење се наредени со природни сисални јажиња што е совршено за
Дрво за Божиќна декорација : Направете го вашиот декор за одмор да се истакне со оваа симпатична мини но�
●ПРОВЕРЕТЕ ГИ НАЈВАЖНИТЕ МОМЕНТИ на ДРВОТО за МАЧКИ ● 19,6 х 19,6 инчи Горната голема платформа е посоодве�
LED светилката е едноставна и елегантна, голема осветленост, создадете топло чувство за вашиот дом Божиќ�
Висококвалитетни материјали, Добра изработка Божиќни елементи Облечете ја атмосферата за да ја подобр�
【Мини новогодишна елка】 : Пакетот вклучува новогодишна елка*1, розови божиќни топки*8, бели божиќни топк
Квадратното дно ја подобрува стабилноста на рамката за качување Во исто време, многу мачки можат постој
Плочата За гребење е специјално дизајнирана за мачки да ги изостри нивните Плишани играчки, нетоксични
Број на слоеви : единечен слој Тип на проект : Колумна за гребење Материјал : Дрво Тип : Мачка Мачка дрво к�
Ткаени мачки отпадоци : Избрани материјали, рачно ткаени и завршени на врвот, што исто така им одговара н