.

Декорирање на домови, канцеларии, ресторани, тремови или тераси, градини, предни врати и канцеларии, КТВ,
Кожа Надворешниот прстен е изработен од екопријателска кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајн�
Материјали со висок квалитет : пепелта е изработена од епоксидна смола, отпорна на 'рѓа, отпорна на абење
Полирана и мазна површина, таа е деликатна и убав изглед Едноставниот стил е стилски и дарежлив Дизајн н
DEN 1102.40
Достапно за нарачка
★ Креативна дрвена мултифункционална едноставна цигара од цигари, компактен материјал, издржлив ★ Гол
✔ Вертикален пепелник : За да ја задржите вашата градина убава и чиста, пепелта на врвот на бурето се кор
Постојат два различни тип на големи и мали за избор, задоволување на различни потреби Пеперката е одлич�
Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив...
❀ 【Стилски и елегантен】 Коридор Ештрај Елегантен и луксузен дизајн, може совршено да се совпадне со ка
Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�
【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�
Исклучителен и дизајн дизајн, со 3 дизајн на држачи за цигари во форма на U, држач за цигари од три страни,
100% уникатни рачно изработени пепелници Секој пепелник има своја внимателно дизајнирана форма и каракт�
Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пеп
Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�
Дизајн на креативен изглед, исклучителна мода, повеќе може да ја освои loveубовта на луѓето Декорацијата �
Слоутиран пепелник Ова е конзерва за ѓубре поставена со wallид со пепелник од не'рѓосувачки челик на врво
Совршено за употреба : Малите жлебови можат непречено да ги постават цигарите и лесни за употреба Овие с
Дабе од не'рѓосувачки челик и има тенок и компактен модерен дизајн Рептекл ги крие сите отфрлени дупки з
Материјал : Оваа стакло за печатење е изработено од еколошки стакло без олово, кое е издржливо и кристал�
Design Дизајнот на капакот на завртки за степенот спречува летање од пепел и усвојува опфатен дизајн отка�
Рачно изработено : Овој мајмун пепелник направен со висококвалитетна смола и се формира во различни жив
Чувајте го уредно : вашата потрага по место за да ги изгаснете цигарите е завршено! Оваа корисна мала мет
Одделен дизајн на ентериер : Отстранлив над пепелта за полесно чистење Поради различни ефекти на прикаж
♪ Овие пепелници направени од високо квалитетно стакло ♪ Стаклен пепелник + мат што не се лизга + 3 слото
Екопријателски кожен материјал Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високоизглед, из�
Пушењето е штетно за здравјето, оваа серија на производи Ештрај е посоодветен за луѓе кои пушат помалку.