.

Светкав Сјаен Магичен Метален Сјаен Кармин за 3 димензионален изглед Сенка : Топаз (Бронза) Циате Лондон
Користете Го Сам За Да Добиете Сјај Над Вашиот Омилен Кармин Или Спарете Го Со Соодветната Постава За Со
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
Оваа Облога За Усни Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усн
Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула
①Нетоксични И Сефови Сефови И Чист Материјал, Одржувајте Ги Усните Меки И Навлажнувачки Кога Маглата Ќ�
Ултра кремаста текстура непречено се лизга Обезбедува богата, долготрајна боја Омекнувачите ги навлаж�
Проколагенското Јадро се обновува за навлажнети, мазни и полни усни Веднаш ја зголемува влагата до 80% Го
Совршен Пакет,Подготвен е Како Роденденски Или Божиќен Подарок За Пријателите или Семејствата...
Опис На производот Добијте до 8часовна мат боја на усните што се лизга на боичкалесно! Нацртајте го и дов
Високо пигментирани кармини се достапни во повеќе различни бои на сина, бела, црна, зелена и виолетова б�
Совршено Мат : Постигнување на беспрекорен, цел ден престој мат мастило течен кармин Навлажнувачка форм
* И Ниско Нашиот Производ Е Да Ве Поттикне Да Изгледате, Чувствувате И Да Бидете Најдобри, Без Да Ја Жртв�
ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �
ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �
Нанесете Го Нежно На Усните Можете Исто Така Нежно Да Го Масирате На Суви Усни, А Потоа Да Го Нанесете На�
Машинско Перење Компактна Големина : 4 Во Х 1,6 во (10,2 Х 4 см), погоден е за повеќето стандардни мелеми за усн
Мат Финиш Кармин Мејбелин : Овој кадифен, хидратантен мат кармин продолжува со едно лизгање, давајќи сме
Обезбедува полутранспарентна боја со висок сјај Содржи ретки и егзотични состојки, вклучувајќи екстра�
●Совршен Подарок●Совршено Спакуван, Погоден Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството.
Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурирани.Со с
Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема
ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �
Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За
Совршен Подарок Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок
●Совршен Подарок●Совршено Спакуван, Погоден Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството.
Одлична Нега На Усните За СпиењеГрижата За Усните Може Да Биде Поефикасна Преку Ноќ Отколку Мелемот За �