.

? ДИЗАЈН КОНЦЕПТ? Фиба е врежана со мирна ноќна сцена на шумската месечина .Како слаба светилка, месечин�
Стилски Дизајн : овој производ е клип за коса од пеперутка со декорација на раб Нашиот дизајн е различен
Цврст клип за канџи за коса, погоден за густа коса, со канџи и испреплетени заби, што може ефикасно да ја �
Симпатичен дизајн на Лак, Пакувањето вклучува : 2 парчиња Клипови за Коса Направете вашето бебе и девојк�
● Симпатични Клипови За Коса : Додадете елегантен гламур во стилот на вашата коса со овој сет од 10 цветн�
Невестински чешли за коса материјал : додаток за свадбена коса изработен од извонредни кристали, бисер,
❀①Роман и Мало! Овие мали клипови за канџи имаат цвет, правоаголник, октопод и месечина 4 различни стило
Дијадеми За Девојчиња : СТАПЧИЊА ЗА КОСА за БУХТИ : Класични по изглед, лесно се совпаѓаат со други додат�
①Лак Лента За Глава И Клип За Коса Сет : Симпатичен дизајн На лак, лента За глава и клип за коса, лесен за �
€2022 Уникатен Дизајн●Нашите пенливи кристални камени плетени штипки за коса се уникатни дизајнирани д�
Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена испорака : 2 2.99 по нарачка + 0 0.60 По Ставка За Божиќ, Нова Година,�
● Во Пакет + 4 пакувања големи елеган метал канџи клипови Големина4,3 х 1,7 х 1 инчи Вкупно 4 стилови вклучув�
Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�
340 парчиња џамбо врзивни клипови и поставени клипови за хартија вклучуваат мали, средни, големи димензи�
Пакетот вклучува 1* кристален клип за коса Големина 4 4 9 см / 1.6 3.6 во Боја Користи Шампањ Материјалот кор
Материјал : легура кристали Популарни елементи : лак, ресни Користете за : подарок, забава, секојдневно, т
Материјал : Метал и пластика Големина : 5 x 1cm / 2 x 0,4 инчи (L x W) Одржување на документи во место без лизгање,
Кристална Невестинска Шнола за Коса Направена од висококвалитетна легура,лесна за носење и соодветна о
Богата Количина : дојдете со 200 парчиња црни картички за прикажување клипови за коса, кои ви одговараат з
Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба...
Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�
Акрилна смола и легура,силен и издржлив материјал ги прави многу убави и исклучителни...
91мм x 45мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од
Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�
Овој Симпатичен Клип За Коса Со Лак Е Мал, Пренослив И Лесен, Што Ви Овозможува Да Уживате Во Него Во Секо
Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �
Користи добар материјал : канџите За Коса се изработени од висококвалитетен пластичен материјал и се фл