.

Топла услуга : Ако имате какви било проблеми со тоалетната торба, ве молиме контактирајте не што е можно
Торбата со зборови : ЌЕ НАПРАВАМ СЕ ШТО Е ВО МОЈА МОЌ ЗА ДА МУ ПОМОГНАМ НА МОЈОТ СВЕТ ЦРНИОТ ЛЕБЕД ИЗДРЖЛИ
Материјал : полиестерски влакна и метален патент, еколошки материјал,отпорен на гребење, издржлив, убав,
Lesportsac Градина Роза Патување Козметичка Торба Стил 7315 / Боја F632, Модерна Мулти Боја Рози На Класичен Црна
* АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети �
*[3ПЦ СЕТ] : 1 мултифункционална торба за организатор, 1 торба за одвојување и 1 извонредно практично оглед�
Подароци за 15ти Роденден За Девојчиња : "Мис Дуња Ањос" слатка роденденска чанта за шминка за некој што е
Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�
Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�
[Свадбени подароци за невеста] : Двострано отпечатено од козметичка торба, стилскиот дизајн на патентот
Елегантен И Карактеристичен Дизајн : Симпатична Козметичка Кеса е изработена од водоотпорна Стп Кожа.Б�
Треба само да ја ставите целата своја козметика во оваа торба,можете лесно да ја ставите во багажот кога
Премиум материјал : козметичката кеса е изработена од врвна памучна и ленена ткаенина, која е мека на до�
Лесно виси : вградената кука е дизајнирана да виси на дневната соба, бањата или вратата, куката за палто,
Двострано печатено, водоотпорно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат ж�
Големина : мерки 9,8 х 7 инчи, Идеални За одржување на целата ваша козметика за убавина, производи за нега н
Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ
Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ
Што ќе добиете : можете да добиете 6 парчиња патент мрежа шминка кеси поставени во 2 стилови со различни г
Димензија : Приближно 16 € 6.3€9 см Ова е разноврсна торба што може да се користи како традиционална козме�
●Достапни се Две Големини За да се исполнат различни состаноци, обезбедени се 2 различни големини за из�
Големина19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож
ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД Подарок За Роденден На Внука : Соодветна големина И
Торба За Чување Шминка Во Форма На Кутија Е Двојна Златна Конструкција На Плоштадот Со Патент Со Прегра�
€Пространа Капацитет●постојат две големини за нашето патување на организаторот на шминка, големина М
Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �
ДОБРО ИЗРАБОТЕНАизработена е од полиестер толку убаво на допир, Убава квалитетна постава, елегантна и п