.

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот...
●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА● : Нашата шамија Е микрофибер корално руно, кое е меко и удобно на допир, ле�
Користете обоена свилена нишка, направете ја оваа лента за глава да изгледа многу убаво Внатрешната стр
Тоа Е Добар Подарок За Вашите Деца Есенски Ленти За Глава За Девојчиња Месечна Лента За Глава Бебешки Ле
Карираната лента за коса е изработена од еластична пластика и мека ткаенина, со блескава дијамантска де
Совршен Роденден Украси Сет : " РОДЕНДЕН КРАЛИЦА " појас + кристал круна Кристална Круна Тоа е блескава и �
Главата на синџирот на глава од кристал прифаќа еластичен дизајн на лентата за глава, украсен со срце од
руно Соодветно За Задоволување На Различни Потреби : овој пакет вклучува 8 парчиња затоплувачи за уши за
Пакетот вклучува 1* невестински чешел за коса Материјал користи Легура+кристал+рубин...
Свадба Невестинска глава е направена од Бисер, кристал, вештачки цвет и мушка 100% рачно изработени и добр
Предвремено затворање Ефектот на ладење помага да бидете ладни за време и после тренингот Лентата за ис
крпа ●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАШТЕДА ● ((ЛАКОВИ И ЛЕНТИ ЗА ГЛАВА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) Големина : 7834,5 см / 30,513,7 инчи.
€Меки кадифена лента за уши од мечка : 6 слатки бои избрани (розова, розова, црвена, црна, виолетова и сина
Лента за глава со едноставно, сладок, елегантен дизајн, прави да изгледате пошармантно и привлечно,ви ов
100% памук Увезени ● Пакетот вклучува 3 Парчиња : 1 х црвена бела лента за Глава големина : прибл.7.88" х 2.16", на
Изработени од Памучни Ткаенини : лентите за бебиња се изработени од врвна памучна ткаенина, пријателска
Кристалниот синџир на глава е изработен од легура и светкави кристали,насмеан, но елегантен дизајн за ж�
Симпатична лента за коса изработена од мека ткаенина од корално руно, погодна за носење и удобна, обезб�
Невестинска коса парче во уникатен дизајн и одлична изработка, изработена од кристал, монистра и легура
Свадба барокна круна и дијадема е направен од висок квалитет на легура,вклучуваат на скапоцен камен.Вку
Доволно количество за замена : Пакетот доаѓа со 9 парчиња човечки ленти за глава во 9 стилови, класични и �
Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат
16 ПАРЧИЊА Бебешки Најлонски Ленти За Коса Ленти За Коса Лак За Коса За Девојчиња Новороденчиња Мали Дец�
DEN 288.00
Достапно за нарачка
Увезено Од Л Erксон Одлично за сите типови коса Удобно, целодневно држење Брзо и лесно решение за стилизи
€Удобно За Носење●едноставните и елегантни кристални ленти за глава со добра еластичност се удобни за
Мек Памучен Материјал кој Нема да Ја Попречува Или Влече Косата на Бебето Увото На Зајакот е Врзано за Г�
Големина : 6см / 2.4 "(Околу) Бебешки Работи За Девојчиња Марамчиња За Нега На Бебешка Кожа За Бебиња Бебе Д