.

Стп ●Материјал●оваа кутија за складирање накит е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧН
€ПРИЛИКА }Едноставен И компактен дизајн со елегантен изглед и може да се користи за складирање колекти�
Материјал : Стакло Увезени Чисто Колку слатко] неверојатна кутија за накит изработена во форма на јабол�
Рачно изработено дрво со потресена завршна боја; Изработено од цврсто дрво Кутија за накит мери приближ
Рачно насликана емајлирана кутија за ситници со Кристали Сваровски Големина : 3,7 "х 1,55" х 2,15 " (прибл.)...
7 (Л) х 4 (В) х 2 (Ч) Инчи (Внатрешно) ✅ ЗАНАЕТЧИСКИ НАПРАВЕНИ : оваа кутија е целосно рачно изработена, со ко
Кутијата за накит е изработена од кадифе, која е цврста и издржлива Креативниот дизајн на форма на цвет �
Кадифе ❥ Организатор На Накит Материјал : Кадифе Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристики На �
Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи
●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде
Избегнувајте контакт со хемикалии,како што се парфеми, средства за чистење домаќинство итн Редовно чис�
+Инспирација за дизајн : ова е значајна кутија за прстени за свадба или важна пригода Можете да изберете
Можете да го чувате вашиот прстен, обетки,ѓердани ,прстен, брош и други мали предмети за накит...
Пакетот Вклучува : 1x Рамка За Прикажување Материјал Пластична Рамка Стојат, Издржливи Миленичиња Мембр�
Убав Квалитет : прстенеста кутија во форма На Мечка изработена од квалитетен фланелен материјал обрабо�
Тој е мек и удобен, издржлив, а внатрешноста е изработена од мек кадифе, што може да го заштити прстенот и
€ ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете ваш�
МАЛА ДРВЕНА КУТИЈА ЗА НАКИТ Гроздобер Дрвена Кутија За Складирање Накит Колекција За Складирање Орган�
23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : висок сјај темносина
Стп ●Материјал}нашата кутија за накит е изработена од стп кожа, висококвалитетна, водоотпорна и отпорн�
Не можеш да ставиш цена на значајни подароци надградба на махагони стил кутија на располагање...
ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен
23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : Тиркизна карирана за
Изработени од висококвалитетни материјали како кадифе, картон, сунѓер и метален патент обезбедувајќи и
Керамика Декоративен Темјан Кутија Керамички Накит Случај Був Во облик На Ситница Кутија Накит Додаток
Се користи за складирање и прикажување накит, може да се стави и директно со некои закуски Теглата ви по�
Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�