.

Идеја за дизајн : Користете ја формата на круната во форма на wallидна светлина за да создадете принцеза с�
Апс Абс Материјал, Свети во самрак, автоматски се исклучува во зори што е многу погодно Димензија : 1, 96х1,
Боја и осветленост : Далечинскиот Управувач доаѓа со 7 различни поставки за осветленост Исто така, может
DEN 453.44
Достапно за нарачка
Платно завиткано истегната уметничка ноќна светлина Сијалица од три вати (вклучена) со исклучен прекин�
[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се о�
Авто Сензор Самрак До Зори Ноќно Светло : ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ ПРЕДВОДЕНА внатре, Свети во самрак, автомат
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се о�
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
Совршено за домашна декорација, соба за игра, човечка пештера, канцеларија, декор за детска соба, соврше�
Пакетот со симпатична големина вклучува 2 пакувања LED ноќни светла, тоа значи една нарачка, ќе добиете се
Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
УСБинтерфејс одговара за автомобили, внатрешна декорација со USBпорти Мини големина, лесно да се стави в�
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
Ноќна ламба фино изработка, јасни линии Елементи на кинески стил, оваа ноќна светлина е прекрасна и убав
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
【Здрави ниски трошоци за одржување и може да се користат со доверба Кога осветленоста на надворешното �
3д дизајн : 3д лер ноќното светло за срце е изработено од акрилик со проѕирни линии и транспарентен дизај�
Автоматско вклучување / исклучување : Овие ноќни светла имаат вграден сензор за чувствителност на светл
? Автоматско вклучување / исклучување : Со паметен самрак до сензорот за зори, приклучете го ноќното свет
Апс АБС материјал, се запали во самракот, автоматски се исклучува во зората што е многу погодно Димензиј
Енергетски ефикасен 0,5 W без употреба на прекумерна електрична енергија Затоа ги направивме нашите ноќн
Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога
Вклучете се во wallидна ноќна светлина : приклучокот во wallидното ноќно светло има стандарден дизајн на пр�
Уникатен минималистички дизајн : дизајниран со база на дрвени дрвени, оваа ламба е многу цврста и стабил