.

СК5 СЕЧИЛА СО ВИСОК ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК : Квалитетно сечило изработено од челик со висок јаглерод ск5 со тех
Должина на ножици 7.5 inches.It изработени од Најквалитетен Јапонски Нерѓосувачки челик.Ултра остри сечила о
Гаранција : Сите наши кујнски ножици се 100% тестирани и строго проверени за да им обезбедат на нашите кли�
2 парчиња оперативни ножици остри / тапи директно и криви 5,5 "рачка во боја (црвена) Направена во висококв�
Професионалните ножици, изработени од не'рѓосувачки челик со злато електроплација, тешка тежина и издр�
18 / 10 сечила од не'рѓосувачки челик со црни синтетички рачки Стабилните, 3,9 инчи долги не'рѓосувачки чели�
️ ● СОВРШЕНО СЕЧЕЊЕ СЕКОЈ Пат Кога Ги Користите Овие ножици за сечење коса, професионалните стилови и к
Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...
Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�
Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...
Ножици на керт со висок квалитет за професионално сечење Зацврстен челик, индивидуално заострен со рак�
Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�
Сетот за професионални берберски ножици од десната рака е изработен од парче професионален челик 9цр18 с
Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун
Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...
Ако имате какви било прашања, ве молиме кажете ни, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро Многу соба и п
●СОВРШЕН ЗА ЛИЧНА УПОТРЕБА / САЛОН ● висококвалитетните Берберски Ножици можат безбедно и удобно да �
Премиум материјализработен од челик со алатка за јаглерод, нашите ножици за шиење на обликот U се цврсти
Име на производот : ножици; материјал : не'рѓосувачки челик, пластика Вкупна големина : 13,5 x 5,3 x 0,7см / 5,3 "x 2
Алатка За Шиење Везови Сече Низа За Шиење Машина За Нишки Мини Ножици За Кројачи Со Метална Машинка за Д�
DEN 105.28
Достапно за нарачка
Одлично за детална работа Сечилата врзани со титаниум се 3 пати посилни од не'рѓосувачки челик Зафат што
Професионални ножици за сечење коса од 6 инчи, остар конвексен раб за мазни и без напори Прилагодливо ко�
Производот доаѓа со рачка од нерѓосувачки челик, бојата е луксузна и не бледне, изгледот е врвен, функци�
Големина : 10,5 х 4,5 см / 4,13 х 1,77 инчи Вклучен пакет : 1 х ножици Стил(Опционално) : црна со златна шема,сребрен�
3,5инчни ножици за чешлање миленичиња со кружни врвови со сечила со топчести врвови обезбедуваат безбед�
Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�
Ножиците се инцизивни и имаат силна сила на стрижење и може да се користат за сечење гранки од дрвја, грм