.

● НАГРАДУВАН БРЕНД ●Америка Најдобри Брендови За Петкаре 2022 Сите слики се направени Со нашите примеро�
14к позлата над 925 сребро, хипоалергична легура без никел Квалитетен накит за кремирање од светски водеч�
Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Цврсти месинг шила и токи Достапно во Различни големини Бои :
Земја На Потекло : Сад Висината На Пакетот На Производот Е 27,75 Инчи Должината На Пакетот На Производот Е 1
куче, милениче,најлон,јака,прилагодлив,засолниште,спасување,ветеринар,рефус, жолто куче, милениче,најл�
Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк
Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �
Дин и Тајлер Пакет Еден" Б&Б "Јака Никел 40" од 2 "Ширина Со Еден Појавување На" Мек Допир " Поводник, 6Нозе Со
【Меки материјали】 најлон со вграден гумен материјал за мрежни мрежи за да додадете удобност; Нашата ја
Сакајте ги вашите крзнени пријатели? Добијте го овој појас за безбедност на миленичиња со LED светло што �
Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �
Двојно Зашиени Произведено во САД Квалитетен производ На Милениче Мираж Димензија на пакетот : 1.0"Л х 1.0"�
Мала големина : врат 10 "15", ширина 3 / 5 " Средна големина : врат 12" 19 ", ширина 4 / 5" Оваа јака е само за мали и ср�
Големина Голема : јака прилагодлива од 15,7" до 25,6", 1" во ширина, погодна за средни до големи кучиња...
Мал = 7 инчи на линијата на вратот, 4 1 / 2 инчи од врвот до врвот и 5 инчи по секоја дијагонала Средно = 11 инчи
Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено
Светлечки ноќен сјај јака за кучиња : одложена емисија на светлина откако ќе се полни со природна или ве�
Кожа со полно зрно Должина : 16 до 40инчи Ширина : 1, 1 ● " или 2, 2 1 / 4, 2 3 / 4инчи Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, �
Висококвалитетна Кожа, Силна, Удобна и Издржлива Достапно во Различни Големини Достапно Во Црни и Кафеа
Висококвалитетна двојна кожа Од Европа Двојна Кожа Со Полно Зрно Цврста Месинг Тока и ДПрстен...
Направено од мека, мазна силна најлон лента со удобно подлога на неопренови Рефлективната нишка со голе
Големина : Bowties Charms Charms е околу 11 см*6,5 см (4,5inch*2,5инч), тие се вклопуваат за големи и средни кучиња, како Гол�
Одговара на 1623" големина на вратот и е широк 1,5" Јаката јаже кое крепи утлегар обезбедува олеснување на п�
Италијанска хром метална кожа Рачен сет сваровски кристали (млазни црни кристали) Кожен прстен и јазиче
【Висококвалитетен материјал】 : Мекиот PU материјал, удобниот јака, нема да дозволи миленичиња да бидат �
Ременот на оваа јака на кучиња е изработена од избрана мека кожа што ќе биде безбедно за здравјето на ку�
● Големина М"М" Вклопување На Вратот 12,9"21,6" (3355см), 3 / 4" (2см) ширина; ве молиме измерете го обемот на вратот