.

Тежина : 104g; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 8 парчиња x Ѕид (најнова технологија) Кука Име на п
Тежок Цврст Леан Пеглан со претходно дупчени дупки за лесно монтирање Гроздобер антички шарм дизајн, пр
Без дупчење и ознаки : кука за крпи нема потреба од дупчење грди дупки и лепак, не остануваат траги...
?●Водоотпорен И Отпорен На 'Рѓа Q нашите куки за крпи се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки че�
●Стилски и Практични Куки За Закачалки ● Стилски црни куки совршени за дневна соба, влез, спална соба, п
Висококвалитетниот дрвен материјал и добриот процес на брусење ја обезбедуваат неговата издржливост и
Капацитет : Околу 3 килограми материјал, силен и издржлив Водоотпорна и, долгорочна адсорпција не е лесн�
Едноставна, Но ФункционалнаОваа Преклопна Ѕидна Кука е совршена опција за складирање на вашиот ходник,
Пп Декоративна Ѕвезда Кука : ѕид монтирани палто лавици ги искористат предностите на неискористениот ѕ�
●Убава И Практична Со дизајн на златен лист од гинко, оваа решетка за палто монтирана на ѕид дава шарман
Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...
[Карактеристики] Нашите Куки Монтирани Со Завртки се Отпорни На ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, Водо�
Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�
Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :
Боја : портокалова Прилагодено е : Да Број на модел : ДНС00604 Теренотред спецификации : 1 Стил : Модерен Боја
100% железо Увезени Рустикален, Ретро И Старомоден Дизајн : Изненадете Ги Гостите Или Подарете Ја Оваа Ста
●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�
ЅИД МОНТИРАЊЕ НАМЕТКА кука Сјајна површина, произведени со простор алуминиум, трајни и ' рѓа слободен...
?4сетови Куки За Цветни Палта Железна Ѕидна Наметка За Завеси За Завеси Закачалка За Крпа Со Едно Палто Р
Пакет : 4 парчиња Куки За Гранки Од Дрво Материјал : Изработен од висококвалитетно дрво, нетоксичен и цвр�
ДЕКОРАТИВНА ЅИДНА КУКА : Добра висечка декорација на ѕид во вашата спална соба, дневна соба, студентски �
Декорација На Наутички Ѕид : Повеќе апликација : Погоден За гардероба, просторија за перење, кујна Закач�
●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�
€Силен И Издржлив ● решетката За палто е изработена од дрво и метал, безбедна и без мирис, не е лесна за �
Продолжување На Нордиските, линиите откриваат елеганција, го подобруваат вкусот на животот, убавината �
Совршено решение, решетката за палто може да ја направи вашата облека, јакни, паричници и неуредни работ
Закачалка За Облека Поставена на ѕид : со фина изработка, не е лесна за носење и деформација, многу практ�