.

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање в
За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�
Панделка Дизајн : Оваа розова и русокоса перика со удирања директно омбре пастелна боја Воздушните удир
€Премиум Материјал Во Ветување Q висококвалитетни Синтетички кадрави перики од јапонија, кои имаат при
Совршена ноќ на Вештерките внатрешна надворешна декорација за опседната куќа, забава со тематика за но�
Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в
〖 Производ Должина 〗 : 20 инчи 〖 Боја 〗 : Мешани Русокоса〖 Погоден толпата 〗 : Возрасни 〖 Дополнителен п
БОЈА : Главната слика покажува Ss4 / 6 Капа Со Просечна големина На Еспресо; Напред 7.0", Круна 7.5", Тил 3.75", Стр�
Фенер Форма Пластични Перика Држач Капа Капа Држач Преклоплив Повеќенаменски Држач За Перика За Глава �
Ако сте џонс за нов изглед, овие долги русокоси розови фризури ќе ви дадат комплименти насекаде каде што
[Удобен допир] : Удобна внатрешна мрежа, памучна обвивка на работ, мека и дише, против проникнување, што о�
Ве молиме имајте предвид дека бојата може да биде малку поинаква од фотографиите, кафеавата има тенденц
Целата коса е 100% човечка коса, без мешана синтетичка и животинска коса, што е многу погодно за долготрај�
многу чиста, природна, мека, машина двојно силна Може да се исправи и рестилизира многу пати 13 € 4 чипка ф
Има многу природен убав изглед и мек мазен.Направете периките да не се заплеткуваат лесно и губење на ко
Qurquing® : 1 Перика + 2 Слободен Перика Капи Должина : 12 Инчи, Нето Тежина : 280гр, големина : Просечна(22,5 инчи), пр
Се топи Ленон Чипка Пред Перика Изработени од Влакна отпорни на Топлина 100% Рачно врзани со фронтална чи�
Сензационални Што чипка облак9 13х6 чипка фронтална перика Ватлас потпис претходно извадена природна гу�
Дали некогаш сте наишле на таква непријатна ситуација кога периката паднала од капачето На перика дали
име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се
Оваа боб човечка коса може да се исправи и рестилизира Ние љубезно сугерираме 150€, дури и човечката коса
· Чипка Перика Тип : 13х4 Тело Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса, Швајцарска Чипка, Средно Кафеава И Св
●HD Транспарентен Материјал За Перики За Човечка Коса} Непреработени Девствени Перики За Човечка Коса И
1 Долга и права коса од перика, стил на градиент на боја, ви носат нов изглед и искуство на косплеј 2 Дизај�
●Синтетички Перики За Црни Жени Човечки Материјал За Коса} оваа длабока бранова чипка предни перики е 10
`+Омбре Ѓумбир Бран На Телото Чипка Предни Перики : Брановидна текстура Со прекрасна омбре мешавина на б�
БОЈА : Главната слика покажува Rl29 / 25 Златен Русет Голема Големина На Капаче; Напред 6 1 / 2", Круна 9 1 / 2", Стр�