.

ВИСОКО РЕФЛЕКТИРАЧКИ ЗА БЕЗБЕДНОСТА на ПАТИШТАТА – ЗДРАВО ВИС, рефлективен и лесен ранец за патници со
● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак
Материјал : Полиестер 2.Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вист
Големина На Одобрување на летотСтандардна големина : 18.2 * 12.2 * 7 инчи Тежина : 2,1 фунти Максимален капаците
Професионален бренд за дизајн на ранец Сите наши производи се уникатни во дизајнот и ги комбинираат и ф�
Кожен ранец е безвременски избор, А Медиумот Hammitt® Hanter 2 е рационализиран дизајн со патент со детали за о�
Лизгајте на дното : без истекување, ефикасно избегнувајќи мали срамови за време на патувањето, не плашеј
●ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ ● Надворешни димензии : 17,3 " / 44см●9,8 " / 25см€6,7 " / 17см (Héx W_ D), голема преград
(1) Придобивки : ова е многу добар подарок.На ранецот има аниме Седум смртоносни гревови, можете сами да ј�
Високо квалитетен најлон материјал : Ранецот на лаптопот е изработен од еколошки и издржлив најлон мате
Голем Капацитет Идеален За работа, училиште, шопинг, патување, кампување, пешачење и други активности на
Магнетно затворање Голем Капацитет : 3 главни прегради : 1 преграда за лаптоп со 15,6" или под лаптоп и 2 внат
?●МАТЕРИЈАЛИ€ : овој ранец е изработен од полиестер со висока густина, должината на ремените за рамо мо�
Најлон Произведено во САД или Увезено Најлон поставата Затворање на патент Избришете Со Влажна Крпа...
Голем Капацитет И Повеќе Џебови : 16.5*12.2*6.3 инч, 30Л ранецот за лаптоп има 4 големи прегради и 2 странични џеб
Ранецот е доволно стилски за секојдневна и студентска употреба, додека дизајнот обезбедува мултифункц�
Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко
За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�
Попогодно е за излегување торба за патување со миленичиња Вратите се отвораат од двете страни за лесно �
● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�
Добра отпорност на абење, отпорност на залак, супериорен материјал и стилски изглед Карактеристики мр�
1.Најдобар Подарок За Љубителите На Суперхерои 2.МАТЕРИЈАЛ за ранец : Висококвалитетно платно отпорно На
1.Најдобар Подарок За Љубителите На Суперхерои 2.МАТЕРИЈАЛ за ранец : Висококвалитетно платно отпорно На
Слушнавме многу во последно време за тоа да сакаме ранец што е доволно тежок и издржлив за живот и работ�
Тип На Затворање : Патент Големина : 7, 5cmx13, 5x23 / 2, 9x5, 3x9" ●Издржлив Материјал● нашата торба за гради е изра�
За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�
[ВОДООТПОРЕН] : Изработен од висококвалитетен најлонски материјал отпорен на кинење, надворешен водоот�