.

Хромирана цинк легура офсет краток шарки Продаден како пакет од двајца 3 / 8 "офсет, 21 / 2" отворена ширина...
Материјал од не'рѓосувачки челик Со фиксиран на заниткување, дуабилен и безбеден Нема да 'рѓа, долг живо�
Стил А, боја : црна Материјален и површински третман : легура на цинк, црн спреј Функција Е прилагодено : д
Премиум Материјал : Нашите шарки на аголниот кабинет се направени од ладно валани челик, цврсти и издржл
Ве молиме имајте предвид дека сите наши нарачки се испраќаат во рок од 1 работен ден од Обединетото Крал�
Расклопена Големина : 38 х 30 х 5мм / 1,5 "х 1,18" х 0,2 "(Л*В*Ч) Преклопена Големина : 38 х 18 х 5мм / 1,5 "х 0,71" х 0,2 "(ЛВЧ) Д
Издржлив И Цврст Материјал : изработен од нерѓосувачки челик со добар квалитет Апликации : монтажа за до
Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет,
Секогаш проверувајте и споредувајте го изгледот, бојата и големината на предметот пред да купите Секој�
Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја отворите или затворите вратата Мини големината одговара
? Материјал : скриената шарка од 2 инчи што се користи за затворање на кабинетот е изработена од висококв�
6 позиционирани дупки за завртки за употреба на фиксација на стаблерот Лесен за инсталирање и брзо демо�
100% сосема нов и добар квалитет Издржлив, корисен, лесен за инсталирање Убави декоративни шарки, вклучен�
Дизајниран само за кабинети за преклопување Вклучена е висококвалитетна завртка од нерѓосувачки челик
Име на производот : Цевка цевка Шарка; Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Отворена Големин
Одлично за гроздобер дрвена кутија, кутија за накит, кутија за подароци, кутија за свадбени картички, ку�
(Забележете дека следењето на чекорите во видеото овозможува брза инсталација) 【Лесна инсталација】; П�
Челик 4 1 / 2" х 4 1 / 2 " Квадратна Шарка, HD, Топчести лежишта Обезбедени се дрвени завртки #12 х 11 / 4"...
: Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина Кружен
Оваа античка бронзена шарка е многу погодна за гроздобер дрвени кутии, врати, ормари, гардероби, гроздоб
АНСИ А81071Ф сертифициран Комерцијални : стандардна тежина Слично На Шарките Од Типот Бомер "големо буре"..
100Н ГАСНИ УДАРИ : тежина на Лежиштето : 100н / 22лб (По Потпора), вклучени се 4 потпори Должина (центар за дупк
Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет,
Salise Sildeia Self Counter Cabine Hinge направена во Италија 2 прилагодување на камерата со агол на отворање од 106 степени
Мини големината одговара на повеќето видови врати Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја отвор�
Боја : Бронзена црна боја Пакетот вклучува : 1x шарка Белешка : 1 Ве молиме, дозволете грешки од 12 см поради
Содржина на пакетот : 2 х Шарки На Вратите, Некои Завртки; Тежина : 64гр Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал