.

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за
【Комбо со супер зделка】 getе добиете 1 x 24oz изолирано шише со вода, 3 x капаци, 1 x држач за шише со вода со ка�
Бидејќи Tumbler е изработен од органски бамбус, тој треба да се мие само со рака со употреба на сапун и вода..
Материјалот на шишето со вода е не'рѓосувачки челик, а надворешниот кожен материјал за завиткување е от�
Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард
Шишето со вода може да се исчисти брзо и лесно Ние користиме премија храна 304 (18 / 8) не'рѓосувачки челик, м�
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
【Вакуумска изолација и совршена големина】 Дизајнирано со вакуумска изолација со двојна wallид, со супер
полипропилен Направени во САД или увезени Шише со вода со мерењаможете лесно да чувате млеко, ладна вод�
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за
Вакуум изолирано шише со вода без разлика дали го испраќате вашето дете надвор од училиште или на семеј
Шише од не'рѓосувачки челик : Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик за издржливост...
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
Материјалот на шишето со вода е не'рѓосувачки челик, а надворешниот кожен материјал за завиткување е от�
● [Солиден и Издржлив] : Ова шише за топлинска изолација користи конструкција од нерѓосувачки челик отп�
Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�
Тело : не'рѓосувачки челик, капак : полипропилен, заптивка : силиконска гума 300 Тело : не'рѓосувачки челик,
АКТИВИ Детско шише со вода : Направено од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, ова шише без вода Б�
Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена
Отстранете ги заптивките и заптивките од капакот и миењето на рацете со благ сапун за садови и топла вод
★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена